PERMANENTNÍ MAKE-UP PUDROVÉ OBOČÍ

Správné obočí obličej rozjasní a zvýrazní oči

Permanentní make-up pudrové obočí

Správně upravené obočí obličej rozjasní a zvýrazní oči. Pokud je vaše obočí příliš světlé / řídké nebo vás prostě jen zdržuje jeho každodenní úprava do požadovaného tvaru, nabízíme vám velmi oblíbenou metodu permanentního make-upu – pudrové obočí – která je naprosto skvělým řešením!

Už se dávno nenosí ostré hrany obočí, spíše naopak. V našem salonu klademe co největší důraz na přirozenost a individuální přístup ke každé klientce a díky stínování budete po ošetření vypadat jako kdybyste si obočí právě dokreslila stínem nebo tužkou. Technika pudrového obočí je tvořena velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky. Tato technika stínování umožňuje také odstranit případnou asymetrii a vaše obočí tak bude dokonale upravené 24 hodin 7 dní v týdnu bez ohledu na okolnosti.

O permanentním make-upu obočí powder brows / pudrové obočí


Jak se liší pudrové obočí od microbladingu?

Powder brows (pudrový efekt)
- je speciální metoda vpravování pigmentu strojkem. Výsledkem je vizuálně přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem (podobné nalíčení). Barva se aplikuje do pokožky obočí, díky čemuž vypadá objemnější a výraznější. Pudrové obočí je tvořeno velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky. Metoda je vhodná pro všechny ženy, které chtějí výraznější obočí, ale i pro klientky, které mají pokožku poškozenou sluncem. Tato metoda je vhodná pro překrytí staršího nevyhovujícího permanentního make-upu.

Oproti tomu microblading (vláskování)
je metoda vykreslení jednotlivých chloupků čepelkou a spočívá v tom, že krátké, šikmé chloupky jsou vytetovány v místech růstu obočí, napodobují růst chloupků a simulují tedy přirozený vzhled obočí (tak,jak vypadá i bez nalíčení). Výsledná kresba je velmi lehká a přirozená. Poranění kůže je minimální, hojení je rychlejší a výsledný efekt téměř okamžitý.

Jak dlouho efekt vydrží?

Permanentní make-up vydrží v průměru 1-3 roky, ale  je to opravdu u každého individuální. Vždy záleží na stavu kůže, věku, pocení a také péči po zákroku. Ihned po ošetření je totiž barva o cca 20 – 40 % tmavší, ale výsledný barevný odstín je vidět až po 4-6 týdnech, kdy je vhodná korekce, při které se doplní případné nedostatky. Pigmenty nemění svůj odstín, pouze se postupně snižuje jejich intenzita, kterou lze díky opětovné korekci doplnit.

Jak ošetření probíhá?

Před samotnou aplikací zakreslíme požadovaný tvar a vybereme odstín pigmentu tak, aby výsledný efekt byl co nejpřirozenější. Přímo po aplikaci je obočí cca o 20-40 % tmavší, než bude finální výsledek. Nemusíte mít ale strach, cca za týden se vyhojí a zesvětlá..

Bolí tetování obočí a jak celá procedura dlouho trvá?

Bolestivost tetování vnímá každá klientka jinak. Pro někoho může být první fáze nepříjemná, jiní ji zase necítí vůbec. Není to ovšem nic hrozného, co by žena nevydržela. Roli hraje především práh bolesti. Celá procedura obvykle trvá 2 – 3 hod.

Jak je to s hojením pudrového obočí po zákroku?

Po aplikaci permanentního make-upu obočí se utvoří malé stroupky, které se začnou asi po týdnu vylupovat – důležité je, že na oblast nesmí přijít miminálně týden žádná voda. Hojení tetovaného obočí může někdy doprovázet také svědění, pomůže vám speciální krém, který ode mě dostanete.


Ošetření zahrnuje:

- vstupní konzultaci, ošetření 2-3 hodiny, velmi podrobné informace k péči po zákroku, balíček péče po zákroku, konzultace a monitoring po zákroku.

Délka ošetření:     cca 2-3 hodiny (dle typu pokožky, atd.)
Cena:                       5.000 Kč  
Korekce:                 1.000 Kč (1-3 měsíce po první aplikaci)

POZOR:                 Termín je platný až po zaplacení zálohové platby (odkaz níže)

O průběhu ošetření, hojení, a korekci

Průběh ošetření
Zákrok trvá cca 2-2,5 hodiny včetně konzultace, posouzení stavu vaší pokožky, výběru odstínu pigmentu.

Hojení
Tetování se hojí cca měsíc, kdy intenzita barvy nejdříve vybledne a pak opět ztmavne do finálního odstínu. Během prvních 5 až 7 dnů je barva extrémně tmavá. O 7 dní později ztrácí 40 až 50% své intenzity. Pokud si  myslíte, že je barva příliš tmavá, v žádném případě se nepokoušejte odstranit ji sami. Trpělivě počkejte 7 dní, kdy barva po uzdravení pokožky sama vybledne. Tetování je po vyhojení o cca 10-20% užší a světlejší než po první aplikaci.

Korekce
Korekce se provádí po cca 1 měsíci po aplikaci (nejdéle však 3 měsíce po aplikaci), kdy se doplní barvou světlá místa případně se poupraví tvar nebo zvolený odstín.

Trvanlivost permanentního make-upu primárně závisí na tom, jak mastná je pokožka. Čím je pokožka mastnější, tím kratší dobu barva vydrží. Stálost barev snižuje také pocení a opalování. 

Kdy na permanentní make-up nechodit! KONTRAINDIKACE

Permanentní make-up je porušením kůže, proto má kontraindikace. Prosím, pečlivě si přečtete informace o kontraindikacích.
Jestliže máte podezření, že se následující kontraindikace mohou týkat Vás, konzultujte s námi zákrok nejprve po telefonu a teprve poté si rezervujte termín. V případě, že máte pouze mírné stavy výše uvedených onemocnění, poraďte se svým lékařem.

Při rozhodování o aplikaci permanentního make-upu obočí je potřeba mít se na pozoru. Nedoporučujeme tetování obočí hlavně těhotným a kojícím ženám. Tělo se v těchto obdobích vyrovnává s následky hormonálních změn a pigmenty mohou špatně chytat. Vyvarujte se tetování obočí také v případě, že máte exrémně citlivou pleť nebo kožní či hormonální onemocnění. Vše může pokazit také nesprávně zvolený make-up artista, který vám dokáže na dlouhý čas ubrat na přirozené kráse. Spolehněte se hlavně na pozitivní recenze a ideálně osobní doporučení.

 • alergie na anestetika 

 • těhotenství nebo kojení

 • snížená imunita nebo nachlazení

 • diabetes

 • lékařsky potvrzená snížená či zvýšená srážlivost krve – pokud berete léky na ředění krve

 • velmi citlivé a slzící oči (pro permanentní make.up očních linek)

 • jiná závažná onemocnění

 • psychická porucha

 • náchylnost ke keloidním jizvám

 • Období menstruace, kdy ženy trpí zvýšenou šancí na krvácení a jejich práh bolesti je výrazně nižší. Proto doporučujeme podstoupit zákrok spíše ve střední části cyklu.

 • Botoxové injekce v oblasti čela a obočí (nejméně 2 – 3 týdny po aplikaci).

 • Chemoterapie

 • Žloutenka, HIV, AIDS.

Měli byste vědět před ošetřením

Microblading PhiBrows vytváří nádherné obočí, tato technika se však nedoporučuje všem. Abyste předešli komplikacím a mohly být spokojené s výsledkem ošetření, přečtěte si níže uvedená doporučení a pravidla:

 • Vyhýbejte se alkoholu a kofeinu 24 hodin před zákrokem, aby se zabránilo nadměrnému krvácení.
 • Abyste zabránili nadměrnému krvácení, nepoužívejte 48 hodin před zahájením léčby léky na ředění krve, jako je aspirin, niacin, vitamin E nebo ibuprofen. 
 • Vyvarujte se laminování nebo barvení obočí minimálně týden před zákrokem.
 • 3 týdny před nebo 4 týdny po zákroku by se nemělo provádět žádné ošetření botoxem či jiným plnivem.
 • Nepodstupujte chemický peeling 60 dní před nebo po zákroku. Chemický peeling způsobí, že se vaše pokožka předčasně odlupuje a (obočí se bude rychleji odlupovat díky chemickým látkám, které se dostávají pod kůži). 
 • Během prvních 30 dnů v procesu hojení nepoužívejte retinoly / Retin-A, krémy proti stárnutí / akné nebo séra obsahující kyseliny, protože obočí může předčasně vyblednout.
 • Vyvarujte se nadměrného pocení v den procedury a během prvního týdne během procesu hojení.
 • Vyvarujte se silného slunečního záření nebo UV záření 3 dny před zákrokem. Pokud se pravidelně opalujete, měla by být pokožka v den procedury plně zhojena.
Péče po zákroku

Následná péče o hojící se permanentní male-up tvoří 70% úspěchu a je velmi důležitá pro konečnou podobu obočí. Nesprávným ošetřováním může dojít k tomu, že se pigment v pokožce neudrží. Dodržujte proto pečlivě rady a všechna doporučení, pokud tak neučiníte, můžete přijít až o 70% barvy. Podrobně rozepsané pokyny k následné péče dostanete u mě ve studiu.

Zálohová platba PMU!

Informace k zálohové platbě pro klientky aplikace PMU :
ZÁVAZNÁ REZERVACE PROBĚHNE POUZE PO PŘIPSÁNÍ ZÁLOHY NA ÚČET. AKCEPTUJEME JEN JEDNO PŘESUNUTÍ ČI ZRUŠENÍ TERMÍNU! TERMÍN JE ZÁVAZNÝ PO UHRAZENÍ ZÁLOHY. ZÁLOHA 1000 Kč musí být připsána nejpozději 3 pracovní dny (72h) po vytvoření rezervace na bankovní účet.

Záloha slouží jako jistina, klientka se na dohodnutý termín dostaví a bude ji odečtena z celkové částky. V případě, že se klientka na domluvený termín nedostaví a zruší termín méně nežli 2 pracovní dny (48h) před termínem, je záloha NEVRATNÁ. Důvodem je zmařený čas, který není v tak krátkém čase již možné obsadit. V případě zrušení termínu z mé strany, bude stanoven náhradní termín nebo vrácena přijatá záloha do 7 pracovních dnů. Doplatek je splatný v den konání PMU. Korekce probíhají nejdříve 5 – 8 týdnů od první návštěvy. Provádí se maximálně 2 korekce.


Reference

Eva S.

Tetování  vypadá skvěle a naprosto přirozeně. Nejvíc se mi líbil profesinální přístup, Iva je velmi precizní a  výsledek je dokonalý. Artistku mohu jen doporučit.

Klára L.

I když jsem do obočí s metodou Phibrows šla trochu s obavami, byla jsem nakonec příjemně překvapena. Iva si dala velmi záležet na vykreslení a kvalitě provedení, tetování jako takové bylo skoro bez bolesti. Chtěla bych pochválit a ocenit vysvětlení prováděné práce a k celkově milý přístup. Určitě bych šla na obočí znovu, s výsledkem jsem velmi spokojená.

Lucie S.

Iv je moc příjemná a vyzařuje pozitivní energii. Ohledně tetování vše vysvětlí, popíše. Samotné zakreslení je fajn relax. Potom už to tak příjemné není, ale dá se to vydržet. A za ten výsledek to stojí.